KONST / Litografier / Färglitografi 15407509
nr 1540 7509
Färglitografi
Gösta Gustavson. Signerad, numrerad EA 1975, daterad i Tantolunden. Färglitografi, bildmått: 56x44 cm, yttermått inklusive ram: 73x59 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 maj 2023
kl 18:18:16
15/5 18:11:32